MTS Hospitality

Nozares pārstāvji atzinīgi vērtē projektu “Vadības apmācības sistēmas izveide viesmīlības sektora kapacitātes celšanai”
Šī gada 26.februārī, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) Biedru kopsapulces ietvaros, notika projekta “Vadības apmācības sistēmas izveide viesmīlības sektora kapacitātes celšanai”, kura ietvaros ir paredzēts izveidot apmācību programmu un standartizētu dokumentu paketi mazo/mikro ēdināšanas uzņēmumu darba organizēšanai un personāla vadības atbalstam, lai samazinātu ekonomiskās krīzes radīto ietekmi un uzlabotu personāla produktivitāti un konkurētspēju Eiropas Savienības tirgū.
Nozares pārstāvji atzinīgi novērtēja paveikto un izteca gatavību aktīvi iesaistīties projekta noslēdzošajā – produktu testēšanas fāzē.

Projekta mērķa grupas ir:

  • esošie un potenciālie mazo/ mikro ēdināšanas uzņēmumu vadītāji
  • profesionālo izglītības iestāžu pedagogi un studenti.

Projekta vadošais partneris ir SIA „Viesnīcu un Restorānu mācību centrs” (VRMC) (Latvija), savukārt, starptautiskās prakses pārnesi nodrošina 6 partneri:

  • Ehellenic Regional Development Center – HRDC (Grieķija)
  • Iniciativas de Proyectos de Formacion I.P.F. (Spānija)
  • Proje Insaat Tahhut Muhendislik ve Ticaret Ltd.Sti. – POINT (Turcija)
  • Associazione Sviluppo Innovazione Ambiente – ASIA Onlus (Itālija)
  • Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (AHRL) (Latvija)
  • COOP Institute of Education – COOP (Slovākija)

Projekta gaitā tika veikta mērķa tirgus izpēte, aptaujāti 150-200 ēdināšanas uzņēmumu vadītāji katrā no dalībvalstīm, lai identificētu un izpētītu mērķa grupas problēmas un vajadzības un definētu iespējamos risinājumus mazo un mikro viesmīlības uzņēmumu vadībības darba uzlabošanai.

Pamatojoties uz izpētes rezultātiem, tika izstrādāta apmācību programma, lekcijas, rokasgrāmata un standartizētas dokumentu paketes e-vidē, kas palīdzēs uzlabot un optimizēt vadības procesus mazos un mikro ēdināšanas uzņēmumos.
Produktu testēšanas fāzē mazo, mikro ēdināšanas uzņēmumu darbiniekiem būs iespējams pieteikties apmācību ciklam un saņemt bezmaksas mācību materiālus un sertifikātu par kursa apguvi. Testēšana tiks organizēta 5 partnervalstīs (Latvijā, Spānijā, Turcijā, Itālijā un Slovākijā).

Projekts tiek realizēts ar Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci atbalstu.
Deatalizētāku informāciju par LdV projekta VAS Viesmīlības sektoram aktivitātēm un norisi iespējams saņemt projekta mājas lapā www. mtshospitality.com

Papildus informācija:

  • Linda Medne, SIA “Viesnīcu un restorānu mācību centrs”, 29176010, [email protected]
  • Santa Graikste, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, 29484738, [email protected]

Papildus materiāli:

Pievienojieties LVRA!

Pieraksties uz jaunumiem