Darba piedāvājumi

Darba piedāvājumi

Šī sadaļa ir darba meklētājiem un darbinieku meklētājiem un iespējams tā varēs Tev palīdzēt atrast darbu vai atbilstošu darbinieku savam uzņēmumam.

Ja Tu esi darba meklētājs un interesējies par darba iespējām vai meklē darbu atbilstoši savai profesijai viesnīcu un restorānu nozares uzņēmumos, tad iespējams tieši šeit ir darba piedāvājums atbilstošs tavām interesēm un ja Tevi uzrunā kāds no šeit esošajiem darba sludinājumiem vai vēlies publicēt informāciju par to, ko Tu vari piedāvāt savam nākotnes darba devējam, sūti mums savu CV uz e-pastu [email protected] ar vakances norādi uz kuru vēlies kandidēt.

Ja esat viesnīcu un restorānu nozares uzņēmējs un vēlaties atrast profesionālu darbinieku, tad šeit var būt publicēts Jūsu piedāvātā darba sludinājums, kā arī varat iepazīties ar potenciālo darbinieku piedāvājumu. Ja Jums ir radusies interese par darba sludinājuma izvietošanu vai ir ieinteresējis kāds iespējamā darbinieka piedāvājums, rakstiet mums uz e-pastu [email protected] un mēs ar Jums sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Priecāsimies palīdzēt ikvienam aktīvam darba tirgus dalībniekam!

Pievienojieties LVRA!

Pieraksties uz jaunumiem